Par mums

Hei! Prieks Tevi redzēt Mushmire veikalā! Iepazīsimies! Esam Ingrīda un Dzintars Irbes! Un kas esi Tu? Lai gan mēs nezinām Tavu vārdu, mēs nojaušam, kas Tu esi – ja ne gados, tad sirdī jauna un radoša personība, kas nebaidās riskēt, būt nesaprasta, nebaidās izcelties ar savu viedokli un izskatu. Šis veikals ir izaicinājums mums pašiem, tas ir mūsu risks un solis ārpus ierastās komforta zonas, tas ir mūsu rokas stiepiens sveicienam Tev – draudzēsimies!


Kāpēc Mushmire? Jo, lai arī indīga, tā ir vilinoši skaista. Tā ir krāsaina un izaicinoša. Lepna un rotaļīga. Tieši tādu mēs redzam Tevi! Drosmīgu un īpašu. Ar saviem apģērbiem un aksesuāriem mēs vēlamies Tev palīdzēt akcentēt savu personību un izaicināt nebaidīties dzīvot krāsās!


Ko Tu atradīsi Mushmire veikalā? Visi dizaini veidoti kā kolekcijas, ja nu Tu vēlies saskaņot, piemēram, legingus ar tāda paša dizaina somu, svārkus ar matu gumiju, savu kreklu, jaku ar otras puses vai bērnu apģērbu, lai varat  būt komanda ne tikai dzīvē, bet arī vienoti apģērbu elementos.


Mēs ļoti priecāsimies par atgriezenisko saiti – raksti mums, kas Tev patīk, ko vēlētos uzlabot, dalies ar saviem iespaidiem par Mushmire veikalu. Mēs ļoti priecāsimies par to! Atceries – mēs vienmēr esam atvērti jaunām idejām un Tavs viedoklis mums ir ļoti svarīgs! 


Sazināties ar mums vari, rakstot uz epastu vai meklē mūs FaceBook!